Главная картинка
Інтерактивна 360° панорама

Натисніть і потягніть мишею для перегляду
Для збільшення використовуйте колесо миші

Панорамна зйомка, віртуальний тур

  • СТВОРIТЬ ТРИВИМiРНI ПАНОРАМИ ИНТЕРЬЕРIВ – Перенесіть свою компанію в віртуальну реальність за допомогою приголомшливого 3D туру по технології Street View. Віртуальний тур це кращий з відомих способів ефектно показати ваш бізнес потенційним клієнтам в мережі інтернет.
  • ЗАЦIКАВЬТЕ ПОТЕНЦІЙНИХ КЛІЄНТІВ – Відвідувачі віртуальної панорами інтер’єру Google зможуть прогулятися по вашому приміщенню, розглянути кожну деталь і відчути атмосферу місця. Це в рази привабливіше звичайних фото!
  • ЗАЯВIТЬ ПРО СЕБЕ ВСЬОМУ СВІТУ – Панорама вашого інтер’єру з’явиться в результатах пошуку Google, а також на Google Картах і в Google+ адресою. Крім того, ви можете легко додати її на свій сайт і інші веб-ресурси, наприклад, профілі в соцмережах.

Наші послуги

Для замовлення заповніть форму

І ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Iнші статті

Наші клієнти

Фитнес клуб Штурм
Ресторан Артист
Ресторан Хутор
The Best City
СпортМастер
Ресторан Lucia
Константин Д
Ресторан Soul Time
Клиника Genesis
Гостиница Хан Чинар
Центр Отдыха Прибой
Гостиница Смарт Отель
ЛакоКраска
Ибоя Премиум
Пансионат Планета
Фитнес Центр Fit4You
Садовый центр Сакура
Парк отдыха Новоселица
Мост Плейленд
Детский центр Cascade Park
I coworking hub
Торговый центр Конфетти
Кафе Два Толстяка
База отдыха Маяк

Ми працюємо
в будь-яких умовах

(Русский) Поможем усилить эффект вашей рекламы в интернет, добавив в ваш бизнес-профиль Google 3D виртуальный тур вашего бизнеса, качественные фотографии высокой четкости сделанные сертифицированным фотографом. Вы сможете использовать предоставленные материалы для вашего сайта, рекламных материалов или в социальных сетях.
Ежемесячно несколько миллионов пользователей ищут заведения через поиск и сервисы Google. Дайте возможность потенциальным клиентам узнать о вашем заведении, добавив виртуальный тур в Google Поиск и на Google Карты.