Агрокорпорації Степова в Синельникове, Дніпропетровської обл.

Листопад 2012р.

ТОВ «НВАФ« Степова »входить до складу агрокорпорації« Степова », займається виробництвом високоякісного насіння сільськогосподарських культур для забезпечення сільськогосподарських підприємств Дніпропетровської області посівним матеріалом, а також реалізацією насіння в інші регіони України.

Площа ТОВ «НВАФ« Степова »становить 1327,14 га, орендований у приватних власників (пайовиків).
Під керівництвом провідних вчених Інституту зернового господарства УААН, лабораторії селекції і насінництва кукурудзи, Селекційно-генетичного інституту УААН, Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва УААН та інших наукових установ фахівці суспільства вивчають і досліджують прогресивні агротехнології вирощування добазових насіння.

ТОВ «НВАФ« Степова »має власні висококваліфіковані кадри в кількості 71 чоловік, які разом з вченими проводять конкурсне та екологічне випробування нових сортів і гібридів, за результатами яких і приймаються сорти для ведення первинного насінництва.

На демонстраційних полігонах ТОВ НПАФ «Степова», під керівництвом Головного управління сільського господарства Дніпропетровської облдержадміністрації відбувається практичне навчання фермерів та сільгоспвиробників.

Сподобалося? Поділіться з друзями:

ІНШІ ПАНОРАМИ