Дитячий оздоровчий табір Перлина

Червень 2013р.

Дитячий оздоровчий табір «Перлина» входить до складу однойменного оздоровчого комплексу, розташованого в 10 кілометрах від центру Євпаторії, в п’ятдесяти метрах від Чорного моря на власній озелененої і цілодобово охороняється.

В цей дитячий табір приїжджають зазвичай ті діти, які хочуть провести літні канікули в спілкуванні з новими і старими друзями, бажають проводити час не тільки весело, але й корисно. У дитячому таборі «Перлина» кожну зміну панує доброта, розуміння, любов, що допомагає в кожній дитині запалити іскорку таланту і перетворити молоду людину в справжню суперзірку.

Для розміщення дітей в капітальному триповерховому корпусі облаштовано 4-5 місні номери з обладнаним туалетом та умивальником санітарним вузлом. Душові кімнати знаходяться на кожному поверсі в кінці коридору. На дві спальні передбачений один балкон.

На відпочинок до табору «Перлина» приймаються як здорові діти, таки і молоді люди з розладами периферичної та центральної нервової системи, хворобами органів дихання, ЛОР захворюваннями, порушеннями шкірного покриву і захворюваннями опорно-рухового апарату. Пройти курс оздоровчих процедур такі пацієнти можуть в медичному центрі, розташованому на території дитячого табору.

Сподобалося? Поділіться з друзями:

ІНШІ ПАНОРАМИ