Музичний фестиваль The Best City

The Best City UA – перший український фестиваль європейського рівня за участю світових зірок, з сучасною інфраструктурою, надійною і ефективною системою безпеки і сервісом високого рівня.

З 29 червня по 1 липня в Дніпропетровському заміському парку відпочинку “Новоселиця” на кількох сценах і майданчиках пройшли рок-концерти, спортивні змагання, перфоменси і майстер-класи.

Засновникам фестивалю вдалося залучити підрядників, що забезпечили невисокі ціни на харчування і послуги поселення глядачів. Фестиваль почне роботу 29 червня з 8 ранку. До початку музичної програми гості зможуть взяти участь у спортивних змаганнях: з футболу, волейболу, пейнтболу; послухати на пляжі сети найвідоміших ді-джеїв і стати глядачами та учасниками численних перфоменсів.

На головній сцені виступили Evanescence, The Rasmus, Appolo 440, White Lies, Joachim Garraud; росіяни: ДДТ, Сплін, Ленінград, Бі-2, Токіо і найпопулярніші українські рокери: Океан Ельзи, Бумбокс, Брати Карамазови, Друга Ріка, Воплі Відоплясова, латиші Brainstorm та багато інших.

Сподобалося? Поділіться з друзями:

ІНШІ ПАНОРАМИ