Травень 2016р.

Підготовка фахівців технологічної галузі в стислі терміни – то, що вирішує керуюча команда I coworking hub спільно з пулом з 30-ти менторів та тьюторів міжнародних IT компаній.

I coworking hub (ICH) – це ком’юніті, бізнес, команда, яка створює актуальні часу освітні продукти, виводить їх на ринок, отримує прибуток, яку реінвестує в створення нових освітніх продуктів. Серії освітніх продуктів створюють середовище в кожному місті, де генії / талановиті люди реалізують свої ідеї. Так вирішується місія how to be genius.
ICH – платформа для професійного бізнес і дизайн освіти в IT від міжнародних експертів і власників технологічних компаній.

ICH управляє і володіє рядом авторських проектів (24hours mag inter, I magazine, JazzForBusiness, JazzForStreets, 9UP | 9UniquePeople, CUP | Community of Unique People), управляє і тримає ряд міжнародних ліцензій конференцій (TEDx, PechaKucha, LifeHackDay UA, Startup Crash Test, Startup Google Grind), управляє і володіє авторськими правами на кілька IT курсів (Project Management, People Management, UX Design, в розробці: Business Development, Product Management, Product Design), управляє і володіє бізнес і освітнім центром в Дніпрі (Україна).

Сподобалося? Поділіться з друзями:

ІНШІ ПАНОРАМИ