Комплекс Хан Чинар, готель, ресторан, кафе

Комплекс Хан Чинар з готелем, рестораном і кафе

Готель Хан-Чинар – це прекрасне поєднання європейського сервісу та національного колориту! Залиті світлом інтер’єри і високий рівень комфорту створюють атмосферу витонченості та елегантності. Ввічливе та уважне ставлення обслуговуючого персоналу зробить приємним Ваше перебування у нас.
 
Готель розташований в тихому і зеленому районі. Спокою гостей не будуть заважати яскраві вогні і шум жвавих трас. Перевагою є близьке розташування до міжнародного аеропорту і легкий доступ до основних магістралей Дніпропетровська.
 
Для Вашої зручності на території готелю є автостоянка. До послуг гостей готелю Хан-Чинар конференц-зал площею 300 м кв., В якому можна проводити конференції та семінари для 200 учасників.
 
Номерний фонд готелю складається з 15 комфортабельних номерів різних категорій, які ідеально підходять як для романтичного відпочинку, так і для ділового візиту.

Відносно невелика кількість номерів є величезною перевагою готелю. Дніпропетровськ – місто ділової, тут дуже часто проводять робочі з’їзди, конференції, всеукраїнські та міжнародні бізнес-форуми. Наш затишний готель стане прекрасним вибором для розміщення будь-яких гостей. Вони гідно оцінять європейський рівень обслуговування, яким можуть похвалитися далеко не всі готелі Дніпропетровська. Забронювавши всі номери, ви будете впевнені, що робочим цілям не завадять інші постояльці готелю і Дніпропетровськ запам’ятається вашим бізнес-партнерам як місто, в якому вміють вести справи.

Сподобалося? Поділіться з друзями:

ІНШІ ПАНОРАМИ