LUCIA Banquet Hall – ресторан в Дніпрі

Lusia Banquet Hall – ресторан, який об’єднує відразу кілька поколінь приємними спогадами, радісними подіями і незабутньою атмосферою.

Заклад має довгу історію: початок був покладений радянським рестораном «Полум’я», потім заклад перейменувалося в «У Людмили», пізніше піддалося стилізації і стало рестораном китайської кухні «Пекін», а тепер перетворилося в багатозальний банкетний хол.

У «Гостинному холі» ви можете провести час перед заходами, розташувавшись на диванах і спробувавши легкі напої та закуски. У «Лаунж холі» можна провести торжество, влаштуватися біля плазмових екранів або поспілкуватися в спокійній обстановці. «Банкетний хол» з концертною сценою для живих виступів, проектором і гримеркою стане відмінним місцем для масштабного свята з великим числом гостей (до 250-300 персон). В меню ресторану представлені страви європейської, грузинської, китайської та японської кухонь, а також єврейські страви і кулінарні шедеври радянських часів.

Можливості торжества доповнені професійної концертною сценою в поглибленні холу. Вона відкриває перспективу для супроводу Вашого свята живими інструментальними колективами. Проводячи тут будь-який захід, Ви зможете на вечір поринути в атмосферу свята і застільного веселощів.

Сподобалося? Поділіться з друзями:

ІНШІ ПАНОРАМИ