Готель Бансай, лазні і сауни на Каштановій

Бансай готель і сауни

Перебуваючи в готелі “Bansay” урізноманітнити своє дозвілля можна відвідуванням просторій сауни, з басейном, російською лазнею, виконаної в традиційно російською стилі, або затишній сауною з аеромасажною ванній.

У готелі дванадцять комфортних готельних номерів, виконані в різній стилістиці. Не дивлячись на не велика кількість номерів, готель Бансай надає досить широкий перелік додаткових послуг. Крім стандартних (WI-FI інтернет, міні-сейф, парковка, обслуговування в номер) прямо на території готелю можна відвідати кафе, сауни і баню. Для Гостей які приїхали на автомобілі працює автомийка.

Персонал Bansay зробить все можливе, щоб Ваше перебування було приємним і залишило незабутні враження. Для цього спеціально підготовлений перелік послуг: Робота служби прийому і розміщення цілодобово. WI-FI в номерах і гостьових зонах. Room- servise-замовлення і сервіровка сніданків, обідів і вечерь в номер. Міні-сейф (на рецепції). Парковка. Дзвінок “Будильник” за бажанням Гостей. Послуги за викликом таксі.

Сподобалося? Поділіться з друзями:

ІНШІ ПАНОРАМИ