Спортивний комплекс Епіцентр в м.Городок

Листопад 2013р.

14 вересня 2008 року в м. Городку Хмельницької області було відкрито спортивний клуб «Епіцентр» для дітей та юнацтва. Завдяки цьому спортивному закладу діти району та області мають можливість здійснити свої мрії, здобуваючи нові спортивні досягнення в тому чи іншому виді спорту та розвиваючи хорошу фізичну підготовку. Цей заклад став окрасою та гордістю не тільки Городоцького району, а й усієї Хмельницької області.

Ідея відкрити спортивний клуб, за словами засновників компанії «Епіцентр К» Галини та Олександра Гереги, виникла не спонтанно, а в той момент, коли торговельна мережа стала розвиватися. «Саме так — у популяризації здорового способу життя — ми бачимо своє майбутнє. Це наша соціальна відповідальність», — зробив заяву для преси засновник «Епіцентр К» Олександр Герега. Дитячо-юнацька спортивна школа в м. Городку — це лише перший крок у будівництві розгалуженої структури подібних клубів, а також баз олімпійського резерву.

«Сьогодні ми можемо не лише будувати, але й підтримувати спортивні школи і центри в належному стані, — підтвердив засновник компанії «Епіцентр К» Олександр Володимирович Герега. — Клуб в м. Городку має повний комплект інвентарю. Спортсмени забезпечені формою для тренувань і виступів, тренери своєчасно отримують зарплату».

Сподобалося? Поділіться з друзями:

ІНШІ ПАНОРАМИ