Спортмастер – мережа спортивних магазинів в Україні

Грудень 2012р.

Спортмастер – спортивний магазин для всієї родини! Все для спорту та активного відпочинку – від найпростіших спорттоварів до технологічного спорядження останнього покоління.

Щороку магазини Спортмастер відвідує десятки мільйонів чоловік. За загальними показниками магазини в нашій країні міцно зайняли перше місце. І неважливо, чи живете ви в Києві чи Дніпропетровську, Одесі чи Львові – магазини завжди поруч!
Прагнучи бути ближче до вас, Спортмастер постійно розширює свою мережу: 25 магазинів в 14 містах України – і це далеко не межа!
Спортмастер – дружна команда професіоналів. Кожен з них – будь то експерт з розробки нового спортивного обладнання або консультант в торговому залі – працює для того, щоб якомога більше людей отримували задоволення від спорту і активного відпочинку.

Товари високої якості за розумними цінами – так можна описати підхід до формування товарної політики, який реалізується протягом багатьох років. Компанія ретельно відбирає постачальників, відсіваючи невиправдано дорогих і підтримуючи тих, хто розділяє точку зору покупців.

Для постійних покупців діє система привілеїв – довгострокова Клубна програма «СПОРТМАСТЕР» дозволяє отримувати бонуси за кожну покупку і розплачуватися ними в подальшому. Крім того, учасники програм регулярно отримують спеціальні пропозиції і знижки на сервісні послуги.

Сподобалося? Поділіться з друзями:

ІНШІ ПАНОРАМИ