Центр відпочинку Меридіан на березі Дніпра

Квітень 2012р.

Центр відпочинку «Меридіан» розташувався в лісопарку на мальовничому березі Дніпра.

Вся ця краса знаходиться всього в 20 кілометрах від центру Дніпропетровська (від ЦУМу). Тобто всього 30 хвилин неквапливої ​​їзди на автомобілі – і ви із задушливого і метушливого міста потрапляєте в місце, де завжди свіжо і приємно.

Якщо у вашому розпорядженні є катер, то вже сама подорож по Дніпру з міста до нас стане частиною вашого відпочинку. Свій катер ви зможете пришвартувати на нашому причалі, обладнаному навісом.

Територія центру відпочинку потопає в зелені.

Просторий зал нашого ресторану, в якому може розміститися до 40 осіб, можна використовувати як для проведення банкетів, так і в якості конференц-залу для семінарів або тренінгів. У той же час – це затишне місце для приємного вечері. Тут вам запропонують багатий вибір страв європейської кухні та напоїв. А в п’ятницю, суботу та неділю – ще й апетитні шашлики і стейки, а також інші страви, приготовані на відкритому вогні.

Відпочинок на природі, як правило, асоціюють з літом. Але, як співається у відомій пісні, у природи немає поганої погоди. У кожну пору року природа красива по-своєму. Центр відпочинку «Меридіан» працює цілий рік. Так що в будь-який з 365 днів року ви можете приїхати до нас, щоб розслабитися і відволіктися від повсякденних турбот.

Сподобалося? Поділіться з друзями:

ІНШІ ПАНОРАМИ