Велнес-центр Джайпур, фітнес клуб в Дніпрі

Травень 2012р.

Джайпур – Клуб, що пропонує своїм клієнтам поєднати приємне з корисним: зайнятися спортом, відчувши при цьому приплив життєвих сил, знайти нових друзів і знайти свій шлях до досконалості.

Головним і важливим фактором є те, що Джайпур – це Клуб для всієї родини. Членами нашого Клубу можуть стати і малюки, і батьки, і бабусі, і дідусі. Кожен увійшов в двері Джайпуру буде оточений увагою і, безумовно, отримає максимум інформації про наш Клубі.

Для дітей у нас працює дитячий клуб Джамбо, де найменші спортсмени зможуть повною мірою розвинути свої творчі та фізичні здібності.
Також існує спеціально розроблена програма для людей старшого віку, яка включає в себе тестування, медичний контроль і спеціальні групові заняття.

Крім цього, в Джайпурі найбільш повно представлені заняття з йоги. Заняття відрізняються один від одного складністю і проводяться щодня.
У клубі представлена ​​програма спінінг. Це тренування імітує їзду на велосипеді. Це справжнє задоволення, справжній драйв і екстрим для самих рухомих і азартних!
До Ваших послуг також послуги масажу, гідромасажу, консультації нашого спортивного лікаря, косметолога і психолога. Спеціально для жінок працює Дамський клуб.

Сподобалося? Поділіться з друзями:

ІНШІ ПАНОРАМИ