Правила зйомки в нічному клубі

Основне завдання фотографа – передати по максимуму яскравість світла і відчуттів, атмосферу клубу. Неонові вогні будуть обов’язковим атрибутом такої фотографії, а ось чітко виділених осіб на темному тлі найкраще уникати. До речі, потрібно бути обережніше з мімікою, що фотографуються людей, адже вона може бути, м’яко кажучи, неадекватною.

Де розташуватися фотографу

Найкраще для вас буде розміститися таким чином, щоб ви перебували на краю танцювального майданчика і бачили перед собою модель на тлі танцполу. Це забезпечить вам і різнокольорові фонові вогні, і людські «знеособлені» силуети (адже їх особи практично не будуть висвітлені). А ось ризик зняти розмитий кадр при такому розташуванні практично відсутня. До речі, за допомогою невеликого імпульсу спалаху ви легко «заморозити» усі фігури.

Зйомка безпосередньо з танцполу небажана, оскільки рух вогнів буде відволікати увагу від об’єкта, який фотографується. А ось при зйомці «з краю» вони будуть вам тільки на руку, оскільки зроблять фон цікавим і барвистим. Якщо на майданчику використовується дим, то фотографувати в таких умовах стає практично неможливо – будучи шаром між спалахом і основним об’єктом він може позбавити життя ваш знімок. А ось як фон такий дим створить необхідну атмосферу і додасть глибини.

Крім того, в танцюючою натовпі ви дуже ризикуєте пошкодити свою техніку. Крім того, зосередитися буде вкрай непросто, так як обов’язково хто-небудь з незнайомих вам людей обов’язково зажадає вашої уваги.

Основні правила ведення зйомки

Якщо ви все-таки зважитеся знімати в «гущі подій», то вам буде потрібно: забезпечити безпеку техніки, тобто тримати її над головою під час пересування і забезпечити безпеку собі, тобто перебувати в гарному настрої.

При зйомці в клубі можна активно використовувати дзеркала – це дозволить створити ілюзію просторовості і підсилити гру світла. Використовуючи дзеркала, стежте, щоб ви самі в них не позначилися. Життя в кадр можна додати і за допомогою спалаху, відображеної в дзеркалі, але застосовувати такий спосіб занадто часто не варто.

Переглядати отримані кадри слід на самоті, щоб не привертати до себе зайвої уваги – враховуйте цей момент, адже в такому випадку вам доведеться працювати над створенням готових фото вдвічі довше.

Особливою креативності від роботи в клубі не чекайте – в основному, це групові знімки усміхнених людей. Тим не менш, ви можете здійснити кілька сміливих експериментів, використовуючи незвичайний ракурс. У всякому разі, працюйте так, щоб пишатися собою, навіть якщо креатив і відсутня. Наприклад, стоїть кольоровий кадр можна перетворити в чорно-білий. У більшості випадків фотографія від цього тільки виграє – якщо, звичайно, вона статична, а не розмита, як це часто буває на фото в клубі.

Існує ще кілька технічних нюансів – так, дорогу техніку в таких екстремальних умовах використовувати категорично не слід. При цьому вам все-таки буде потрібно додатковий об’єктив і спалах, адже потужності вбудованої в будь-якому випадку не вистачить. Що стосується конкретних налаштувань, то вони повинні встановлюватися виходячи з рівня освітлення.

Сподобалося? Поділіться з друзями:

Корисні статті