Реалізація творчих проектів – навіщо вона потрібна?

Творчий проект має на увазі під собою колосальне вкладення праці, часу і фінансових коштів. З точки зору витрат, в тому числі і тимчасових, таке завдання непросто реалізувати. Проте, все витрачений вам повернеться сторицею.

Чому творчі проекти важливі для самовираження

Слід відразу зазначити, що між комерційними та творчими проектами – колосальна різниця. Адже, коли ви працюєте з клієнтом, він чекає від вас точного рішення сформульованої їм завдання. Відповідно, ви практично позбавлені можливості самовиразитися. А під час роботи з творчим проектом ви самі є замовником – відповідно, руки у вас повністю розв’язані.

Адже у вас, як і у всякого художника, швидше за все, з’являються оригінальні ідеї – так чому б не дати їм власне життя?

Як творчі ідеї допомагають в складанні портфоліо?

На жаль, комерційні проекти можуть виявитися надто простими для того, щоб служити основою представницького портфоліо. А ось ваші особисті творчі проекти ідеально підходять для цих цілей – з їх допомогою якраз і забезпечується захоплення вашими роботами, адже такі роботи зачіпають душі. Якісно виконані унікальні роботи дозволять вам швидше знаходити замовників, ніж в тому випадку, коли ваше портфоліо буде заповнено однотипними фотографіями людських фігур.

До речі, в портфоліо нерідко фігурують і комерційні фото – але не ті, які були здані замовнику, а ті, які залишилися для себе (тобто ваше бачення з якихось причин замовнику не підійшло).

Творчі проекти як засіб для розширення професійних зв’язків

Для такої складної роботи вам обов’язково потрібно команда. Це і ретушери, і стилісти, і моделі, а також асистенти. По закінченню роботи всі ці люди будуть розповідати про нюанси співпраці з вами, ніж створять вам певну популярність.

Під час такого співробітництва ви зможете також відпрацювати власні навички спілкування з людьми. Крім того, з великої кількості потенційних співробітників ви зможете виділити людей, які зможуть стати для вас справжньою опорою в майбутньому. Ці навички вам дуже знадобляться в подальшому, особливо якщо ви не збираєтеся зупинятися на досягнутому.

Творчі проекти та самовдосконалення

Як правило, людина, яка прагне втілити в життя свою ідею, буде робити це ідеально. Під час творчої роботи ви будете експериментувати, що обов’язково позначиться на вашому професійному рівні. Ви зможете спробувати такі способи зйомки, до яких ніколи б не дійшли, займаючись тільки комерційними проектами.

Зрозуміло, що отримані підсумкові роботи можна і потрібно демонструвати. Публікації та фотовиставки – саме те, що зробить вашу роботу престижною. В результаті своїх старань ви впевнено зможете приписати певну суму до базового ціннику.

Зрештою, творчі проекти – це популярність. Можливо, вами зацікавиться велика компанія або ж ви просто зможете сформувати професійну команду. Адже працювати з креативним людиною завжди цікаво – так що не бійтеся втілювати свої ідеї в життя.

Сподобалося? Поділіться з друзями:

Корисні статті