Професійне створення віртуальних турів для закладів за технологією Google Street View у програмі Перегляд вулиць Сертифіковано.

Ми створюємо віртуальні тури і сферичні панорами для ресторанів, магазинів, клубів, готелів, заміських будинків, баз відпочинку, вілл, музеїв, автосалонів, катерів, автомобілів і багатьох інших об’єктів. За допомогою 3D віртуального туру ви можете продемонструвати Ваш об’єкт у віртуальній реальності, створюючи ефект присутності. 3D тур найсучасніший інструмент презентації об’єкта.
3D тур це відмінна можливість ознайомиться з об’єктом віддалено, через мобільні пристрої або комп’ютер.

3D тур можна розмістити на вашому сайті або в групі соціальних мереж, а також закріпити до Вашої бізнес-якій точці в Google карти, що в подальшому позитивно вплине на розвиток Вашого бізнес об’єкта і безсумнівно приверне нових клієнтів.

Запропонуйте користувачам здійснити віртуальний тур по Вашому закладу, щоб дозволити їм розглянути його зсередини і зробити вибір на вашу користь.

Які переваги ви отримуєте.

Більше клієнтів. Google – найбільша пошукова система планети, якій щодня користуються мільйони людей і зможуть побачити Ваш віртуальний тур

Довіра Ваших клієнтів. Відвідувач туру – Ваш потенційний клієнт!

Відсутність абонентської плати. Ви платите тільки за створення віртуального туру за доступною ціною

Реклама 24 години, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік!

Публікація туру на Google Картах

Віртуальний тур може бути розміщений в соціальних мережах

Розміщення віртуального туру за кілька кліків на Вашому сайті

Пряме влучення

Замовте в нашій компанії віртуальний тур з розміщенням на Google і тоді результати пошуку в Google вигідно виділять вашу компанію серед конкурентів – справа на сторінці пошуку Google буде відображатися візитна картка Вашої компанії, що містить інформацію:

Ресторан Хутор

Основне застосування віртуальних турів і сферичних 3D-панорам

3D Тур для Готелів та пансіонатів – чітке уявлення про інтер’єр номера, загалом архітектурному вирішенні готелю або пансіонату, їх розташування, вигляді з вікна або балкона – ось що здатне вплинути на рішення про бронювання номера. Віртуальні тури і сферичні панорами можуть не тільки передати атмосферу готелю або пансіонату, але і зроблять їх рідними і знайомими. Крім того, за допомогою віртуальних панорам можна найкращим чином познайомити з додаткових послуг, наприклад, SPA -Салон або залом для презентацій.

Віртуальний тур для Нерухомості та будівництва – найкраща альтернатива для тих потенційних клієнтів, які цінують свій час і не можуть нескінченно їздити для перегляду об’єктів. Кілька сферичних панорам, об’єднаних зі схемою-картою в віртуальну презентацію, можуть найкраще представити планування квартири або заміського будинку, підкреслити обсяг приміщень, створити цілісне уявлення про об’єкт нерухомості.

Віртуальні тури по Торговим центрам і автосалонам – підкреслить сучасність і професіоналізм компанії, продемонструє, що компанія йде в ногу з часом і робить все для комфорту своїх клієнтів. Навіть якщо місце розташування автосалону або торгового центру не найзручніше, але, будучи впевненим в показності компанії, клієнт поїде туди не дивлячись ні на що.

Віртуальна подорож по Ресторанам і нічним клубам – 3D-панорами кафе, ресторану, бару чи нічного клубу дозволяють поринути в атмосферу відпочинку і комфорту, створену спеціально для відвідувачів, підкреслити неповторність інтер’єру або барвистість світлового рішення. За допомогою віртуальних панорам можна нагодувати-напоїти, але можна реалістично показати, як це може бути насправді – безсумнівний плюс як для романтичної вечері на двох, так і для корпоративного вечора або сімейного торжества.

3Д Тур для Індустрії розваг і туризму – індустрія розваг, як ніщо інше, потребує барвистою і детальної візуальної презентації. Адже до 70% інформації людина отримує із зором. Віртуальні тури і сферичні панорами здатні дати ілюзію присутності, перемістити людини в екзотичні або важкодоступні місця, де він раніше ніколи не був, і, таким чином, викликати бажання опинитися в тому самому місці.

3D Панорами Дизайну інтер’єрів і меблевих салонів – Сферичні 3D-панорами і віртуальні тури прекрасно справляються із завданням передачі загальної картини інтер’єру, показом поєднання окремих елементів між собою, вписуванням їх до об’єму приміщення. Розміщення віртуальних панорам на CD-каталозі або на веб-сайті найкращий варіант наочного уявлення колекції меблів, що не вимагає збільшення площі магазину і капітальних вкладень.

Iнші статті